Praktische informatie
Agenda
Nieuws
MAAND ARCHIEF

Rookvrije generatie

Zoals u misschien de afgelopen tijd wel in de media gehoord of gelezen heeft, moeten alle schoolpleinen vanaf augustus 2020 rookvrij zijn. Vanwege de corona maatregelen, is hiervoor uitstel gegeven tot januari 2021. Samen met het team en de MR van onze school, hebben wij besloten om ons schoolplein vanaf vandaag, 1 oktober 2020, rookvrij te laten zijn!

Wij doen dit omdat roken erg verslavend en slecht voor je gezondheid is. Ook ongewild meeroken is schadelijk voor mensen die zelf niet roken. Wij vinden een rookvrije en gezonde omgeving voor onze leerlingen en het personeel belangrijk. Dat betekent dat niemand rookt op het schoolplein of in het zicht van de leerlingen.

Om dit vanaf de buitenkant duidelijk te maken, zal er in de loop van het schooljaar een bord worden geplaatst dat aangeeft dat het schoolplein rookvrij is. Het bord ziet er ongeveer uit zoals hieronder:

Samen zijn we verantwoordelijk voor het geven van het goede voorbeeld, om zo een rookvrije generatie op te laten groeien.

We rekenen op uw steun en medewerking.

CONTACT

Basisschool Dr. Ariëns
A. Brouwerstraat 4
7482 ZK Haaksbergen
Tel.: 053 - 572 20 12
Verstuur mail

facebook