Praktische informatie
Agenda
Nieuws
MAAND ARCHIEF

Duo-tevredenheidsonderzoek

Beste ouders,

Onlangs hebben jullie mail ontvangen over het tevredenheidsonderzoek. Een vragenlijst met de betrekking tot onze school, onze groepen en ons personeel.

Wij zouden het prettig vinden om hier zoveel mogelijk respons op te mogen ontvangen van ouders. Zodat wij kunnen zien waar ouders tevreden over zijn en wat eventuele verbeterpunten zijn voor onze school.

Het is mogelijk dat u de mail over het hoofd hebt gezien, of dat de mail in een ander postvak terecht is gekomen dan normaal. Wij zouden u echter vriendelijk verzoeken zoveel mogelijk het onderzoek in te vullen: voor vrijdag 17 februari

 

Groeten,

Team Dr. Ariëns

CONTACT

Basisschool Dr. Ariëns
A. Brouwerstraat 4
7482 ZK Haaksbergen
Tel.: 053 - 572 20 12
Verstuur mail

facebook